Offroad action

Čeština | English | Deutsch
 
logo
 

Action On IceFacebook
 

O offroad action

Bezpečnost je u nás na prvním místě! Ale vždy následována snahou o vytvoření nezapomenutelných zážitků za doprovodu řvoucích motorů o výkonu až 1250 koní.

 Jen 20 kilometrů od Prahy, uprostřed krásné přírody, na Vás čeká úžasný vozový park, který čítá přes 75 offroadových vozidel: od čtyřkolek přes džípy 4x4, nákladní auta, závodní speciály, velkotonážní helikoptéry až k tankům všech druhů- pro všechny možné aktivity. Náš profesionální tým jazykově vybavených pracovníků je vždy připraven Vám vytvořit program na míru. Od sportovních akcí, teambuildngových podniků až po atrakce, při kterých se Vám rozproudí adrenalin v krvi. Vše podle Vašich představ, potřeb a rozpočtu.

 Offroadové programy mohou být od jednodenních akcí s offroadovými vozidly, víkendových balíčků atrakcí s připravenými stanicemi až po simulované závody na závodních speciálech o výkonu 550 konína opravdových závodních tratích.

 Nezdá se Vám to jěště dost napínavé? Můžete uvést Vašeho kamaráda, manžela nebo obchodního partnera do opravdu neskutečných situací, tak jako ve filmu Hra. Vy stanovíte hranice..Offroad action tým je vyplní.

 

OFFROAD ACTION / Prague / Czech Republic / Tel.:  +420 286 840 500 / Fax.: +420 286 840 501 / www.offroadaction.cz / info@offroadaction.cz