Cookie Consent by Free Privacy Policy website Rizeni Tanku Milovice - OffRoad Action

Jednotlivci a malé skupiny

Obrázek pro Řízení tanku
Řízení tanku

Vraťte se zpátky v čase, zažijte obrovskou sílu sovětských tanků a užijte si jedinečnou jízdu drsným terénem. Vyberte si, zda usednete na místo řidiče obrněného transportéru, vyprošťovacího tanku nebo pravého bojového tanku!

Obrázek pro Jízda v tanku
Jízda v tanku

Chcete zažít sílu sovětských tanků, ale netroufnete si je sami řídit? Nechte se svézt a vychutnejte si jízdu drsným terénem. Zažijte pořádně akční jízdu a prohlédněte si náš rozsáhlý vozový vojenský park!

Obrázek pro S.W.A.T.
S.W.A.T.

Zažijte nečekaný zásah jednotky S.W.A.T. či si sami na vlastní kůži vyzkoušejte, jaké to je, být členem speciálních policejních jednotek USA. Seznamte se s jejich taktikou, zbraněmi i vybavením při extrémním adrenalinovém výcviku.

Obrázek pro Střelba
Střelba

Jste fanouškem zbraní a akčních filmů? Pak si vyberte jeden z našich programů a vyzkoušejte různé druhy střelných zbraní! Otestujte svoji mušku při střelbě z revolveru, samopalu, brokovnice a dalších zbraní!

Obrázek pro 4x4 offroadové řízení
4x4 offroadové řízení

Využijte jedinečnou příležitost naučit se řídit offroadové vozidlo 4x4 v náročném terénu. Přijďte a zasedněte za volant jednoho z našich terénních vozidel, nebo si přivezte to svoje, a užijte si offroadovou jízdu pod dohledem zkušeného instruktora!

Obrázek pro Čtyřkolky
Čtyřkolky

Užijte si nezapomenutelnou jízdu na našich čtyřkolkách po prašných cestách i blátem, po polích, loukách i lesích, z kopců i do kopců. Na výběr máte hodinovou adrenalinovou jízdu, tříhodinovou túru či celodenní offroadový program.

Obrázek pro Paintball
Paintball

Hledáte netradiční zábavu? Přijďte si zahrát paintball! Je to skvělá týmová aktivita, která Vám zajistí spoustu zábavy a adrenalinu při boji v okolních lesích podle nejrůznějších scénářů.

Obrázek pro Akční balíčky
Akční balíčky

Váháte, který program zvolit? Vyberte si jeden z našich akčních balíčků. Zkombinovali jsme pro Vás naše nejoblíbenější programy tak, abyste u nás strávili čas opravdu naplno a odnesli si nezapomenutelné zážitky.

Akční balíčky

Obrázek pro 4x4 pro dvě osoby
4x4 pro dvě osoby

Usedněte za volant hned dvou různých terénních vozidel: legendárního Land Roveru 4x4 & mrštné čtyřkolky. Užijte si dobrodružnou jízdu společně se svým partnerem, kamarádem, dítětem či kolegou na místě spolujezdce!

Obrázek pro Akční den STANDARD
Akční den STANDARD

Užijte si opravdu akční den plný dobrodružství! Svezte se v obrněném transportéru BVP-1, projeďte se na čtyřkolce, zahrajte si paintball s přáteli a dejte si oběd z polní kuchyně. Čeká na Vás spousta zábavy s velkou dávkou adrenalinu!

Obrázek pro Akční den PREMIUM
Akční den PREMIUM

Užijte si ještě více adrenalinu & zábavy a obrněný transportér BVP-1 si vyzkoušejte sami řídit! Také si zajezdíte na čtyřkolce, zahrajete paintball s přáteli a dáte si oběd v polní kuchyni. Zkrátka nezapomenutelný den plný akce!

Obrázek pro Tanky & Zbraně
Tanky & Zbraně

Zažijte na vlastní kůži, jaké to je, řídit dva různé tanky, a poté si zastřílejte ze sedmi zbraní východního bloku z dob studené války.

Obrázek pro Vojenský dril
Vojenský dril

Poooozor! Přímoooo hleď! Výcvik začíná! Staňte se na chvíli vojákem a nechte se překvapit, co si na Vás velitel připraví… Projížďka v legendárním BVP-1 a spousta zábavy zaručena!

Obrázek pro S.W.A.T. výcvik pro týmy – PREMIUM
S.W.A.T. výcvik pro týmy – PREMIUM

Staňte se členem elitního týmu rychlého nasazení a zastřílejte si navíc z moderních protiteroristických zbraní jako je UTAS, Scorpion EVO 3 a CZ P09. Soukromý S.W.A.T. trénink s ostrou střelbou pro skupiny do 10 osob.

Obrázek pro Ženich v tanku
Ženich v tanku

Rozlučka se svobodou jinak? Připravte pro ženicha takový zážitek, na který nikdy nezapomene! Vojenský dril, střelba ze sedmi zbraní a řízení obrněného transportéru BVP-1. Po celou dobu můžete být s ním a třeba se i přidat.

Obrázek pro Bitevní pole
Bitevní pole

Tento program je pro skupinu a kombinuje tanky, střelbu z útočné pušky a epickou MagFed paintballovou bitvu. Zažijte se svými kamarády či kolegy skutečný souboj na bitevním poli.

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.