Cookie Consent by Free Privacy Policy website Balíčky - OffRoad Action

Akční balíčky

Obrázek pro 4x4 pro dvě osoby
4x4 pro dvě osoby

Dvě různá offroadová vozidla - legendární 4x4 Land Rover a mrštná čtyřkolka. Zažijte 4x4 spolu!

Obrázek pro Akční den STANARD
Akční den STANARD

Užijte si opravdu akční den plný dobrodružství! Svezte se v obrněném transportéru BVP-1, projeďte se na čtyřkolce, zahrajte si paintball s přáteli a dejte si oběd z polní kuchyně. Čeká na Vás spousta zábavy s velkou dávkou adrenalinu!

Obrázek pro Akční den PREMIUM
Akční den PREMIUM

Užijte si ještě více adrenalinu & dobrodružství a obrněný transportér BVP-1 si vyzkoušejte sami řídit! Také si zajezdíte na čtyřkolce, zahrajete si paintball s přáteli a dáte si oběd v polní kuchyni. Zkrátka nezapomenutelný den plný zábavy!

Obrázek pro Tanky & Zbraně
Tanky & Zbraně

Zažijte na vlastní kůži, jaké to je řídit dva různé tanky, a poté si zastřílejte ze sedmi zbraní východního bloku z dob studené války.

Obrázek pro Vojenský dril
Vojenský dril

Poooozor! Přímoooo hleď! Výcvik začíná! Staňte se na chvíli vojákem a nechte se překvapit, co si na Vás velitel připraví… Projížďka v legendárním BVP-1 a spousta zábavy zaručena!

Obrázek pro S.W.A.T. skupinový trénink - PREMIUM
S.W.A.T. skupinový trénink - PREMIUM

Staňte se členem elitního týmu rychlého nasazení a zastřílejte si z moderních protiteroristických zbraní jako je UTAS, Scorpion Evo3 a CZ P09. Soukromý S.W.A.T. trénink pro skupiny od 2 osob.

Obrázek pro Ženich v tanku
Ženich v tanku

Rozlučka se svobodou jinak? Připravte pro ženicha takový zážitek, na který nikdy nezapomene! Vojenský dril, střelba ze sedmi zbraní a řízení obrněného transportéru BVP-1. Po celou dobu můžete být s ním a třeba se i přidat.

Obrázek pro Bitevní pole
Bitevní pole

Tento balíček kombinuje tanky, střelbu z útočné pušky a epickou Magfed paintballovou bitvu. Zažijte se svými kamarády nebo kolegy opravdový souboj na bitevním poli.

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.