Cookie Consent by Free Privacy Policy website Balíčky - OffRoad Action

Akční balíčky

Obrázek pro 4x4 pro dvě osoby
4x4 pro dvě osoby

Usedněte za volant hned dvou různých terénních vozidel: legendárního Land Roveru 4x4 & mrštné čtyřkolky. Užijte si dobrodružnou jízdu společně se svým partnerem, kamarádem, dítětem či kolegou na místě spolujezdce!

Obrázek pro Akční den STANDARD
Akční den STANDARD

Užijte si opravdu akční den plný dobrodružství! Svezte se v obrněném transportéru BVP-1, projeďte se na čtyřkolce, zahrajte si paintball s přáteli a dejte si oběd z polní kuchyně. Čeká na Vás spousta zábavy s velkou dávkou adrenalinu!

Obrázek pro Akční den PREMIUM
Akční den PREMIUM

Užijte si ještě více adrenalinu & zábavy a obrněný transportér BVP-1 si vyzkoušejte sami řídit! Také si zajezdíte na čtyřkolce, zahrajete paintball s přáteli a dáte si oběd v polní kuchyni. Zkrátka nezapomenutelný den plný akce!

Obrázek pro Tanky & Zbraně
Tanky & Zbraně

Zažijte na vlastní kůži, jaké to je, řídit dva různé tanky, a poté si zastřílejte ze sedmi zbraní východního bloku z dob studené války.

Obrázek pro Vojenský dril
Vojenský dril

Poooozor! Přímoooo hleď! Výcvik začíná! Staňte se na chvíli vojákem a nechte se překvapit, co si na Vás velitel připraví… Projížďka v legendárním BVP-1 a spousta zábavy zaručena!

Obrázek pro S.W.A.T. výcvik pro týmy – PREMIUM
S.W.A.T. výcvik pro týmy – PREMIUM

Staňte se členem elitního týmu rychlého nasazení a zastřílejte si navíc z moderních protiteroristických zbraní jako je UTAS, Scorpion EVO 3 a CZ P09. Soukromý S.W.A.T. trénink s ostrou střelbou pro skupiny do 10 osob.

Obrázek pro Ženich v tanku
Ženich v tanku

Rozlučka se svobodou jinak? Připravte pro ženicha takový zážitek, na který nikdy nezapomene! Vojenský dril, střelba ze sedmi zbraní a řízení obrněného transportéru BVP-1. Po celou dobu můžete být s ním a třeba se i přidat.

Obrázek pro Bitevní pole
Bitevní pole

Tento program je pro skupinu a kombinuje tanky, střelbu z útočné pušky a epickou MagFed paintballovou bitvu. Zažijte se svými kamarády či kolegy skutečný souboj na bitevním poli.

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.